kinderwagen01Koncept


Milí rodiče, každá procházka s kočárkem ať už krátká nebo celodenní bude pro vašeho potomka velkým dobrodružstvím. Mottem HESBY je vyvíjet nejpohodlnější a nejtrvanlivější a nejbezpečnější kočárky, takže ani povaha terénu ani vzdálenost, kterou s kočárkem HESBA urazíte,  nic neuberou na pohodlí při jízdě. 

SPECIÁLNÍ KOČÁRKY PRO SPECIÁLNÍ LIDI

Všechny čtyři naše modely jsou kočárky té nejvyšší kvality, jaké mohou být s vámi a vaším dítětem od narození do tří let. Elegantní vintage design spolu s množstvím barevných kombinací zajistí, že váš kočárek bude stejně jedinečný jako váše miminko. Nejspíše si toho všimnete na zářivých pohledech  ostatních matek a otců.


Koncept


Milí rodiče, každá procházka s kočárkem je jako malá nebo dokonce dlouhá cesta pro vašeho potomka. Proto je mottem HESBY vyvíjet nejpohodlnější a nejtrvanlivější kočárky - takže už ani na vzdálenosti, povaze terénu, ani na pohodlí při ležení nezáleží.

Speciální kočárky pro speciální lidi
Všechny naše čtyři modely jsou kočárky té nejvyšší kvality, jaké mohou být s vámi a vaším dítětem od narození do tří let. Elegantní vintage design spolu s množstvím barevných kombinací zajistí, že váš kočárek je stejně jedinečný jako váše miminko. Nejspíše si toho všimnete na zářivých očích ostatních matek a otců.KonceptO všech čtyřech modelech kočárku HESBA lze jednoznačně říci, že se jedná o kočárky multifunkční.  První měsíce života vašeho dítěte leží miminko v elegantní bezpečné a prostorné transportní tašce pro novorozence.

J
akmile začne dítě sedět, tak jeho bezpečí ve sportovním kočárku zajistíte integrovanými bezpečnostními popruhy. A bez ohledu na to, zda svítí slunce nebo padá déšť, zda projíždíte po dlážděných silnicích nebo po cestách plných kořenů, vaše dítě  bude díky výbornému odpružení v našem kočárku vždy zažívat pohodovou jízdu.

Hledáte jedinečný kočárek, který podtrhne vaši osobnost a jehož funkce mohou být jen stěží překonány? Doufáme, že bude naše nabídka kočárků HESBA určena právě pro Vás, a jsme si jisti, že vy a zejména vaše dítě budete nadšeni našimi skvělými společníky na cestách. 

 KonceptOur four models are convincing multifunctional prams. During the first six months your baby lies comfortably in the lie-flat pram – as soon as it can sit, you can use the pushchair attachment. And no matter, whether sun or rain, cobbled roads or paths full of roots: with the HESBA-suspension your baby will experience a smooth and relaxing ride.

You are looking for something individual, for personality and for functionality that can hardly be surpassed?
I hope you enjoy our homepage and I am sure that you, and especially your child, will be enthusiastic about our exquisite travel companions.
Kind regards,
Your Patricia Hesselbacher

kinderwagen01b

Bezpečnost a pohodlí

Bezpečnost
a pohodlí

securness
kinderwagen03Transportní taška HesbaVaše dítě potřebuje zejména v prvních měsících života pro zdravý vývoj páteře perfektní podmínky pro ležení. Obzvláště důležitá je vodorovná poloha a dostatek prostoru, aby dítě nebylo omezeno. Naše speciálně vyvinutá transportní taška pro novorozence s nízkou hmotností je obvzláště prostorná, lehce přenosná, stabilní a mobilní současně a proto zajišťuje optimální komfort pro spaní.

Jakmile vaše dítě usne v kočárku, můžete ho pohodlně odnést v naší transportní tašce  do domu, aniž byste ho museli probudit. Matrace jsou k dostání jako příslušenství a poskytují dokonalý komfort při ležení. Tento výrobek lze v prvních měsících života dítěte používat také jako cestovní postýlku a koš na miminko, protože textilie Hesba splňují velice přísnou normu hygienické nezávadnosti ÖKO-Tex standard 100, což v praxi znamená, že děťátko může uvnitř této transportní tašky ležet 24 hodin denně. 

Přenosný košík na dítě

For a back-friendly development, your child requires a perfect lying area especially during the first months.
A horizontal position and plenty of space to stretch are especially important. Our specially developed lightweight carrycot is particularly spacious, stable and mobile at the same time and therefore guarantees optimal sleeping comfort. As soon as your baby has fallen asleep in the pram, you can comfortably carry it in the carrycot into the house without having to wake it up. Mattresses are available as accessories and provide perfect lying comfort.

Udržitelnost

UdržitelnostPůvod materiálů 


Všechny naše textilie jsou evropského původu a splňují normu Öko-Tex Standard 100. Zpracováváme je v naší továrně v srdci Německa.

Všechny plastové díly i chromovaný podvozek se vyráběji regionálně  v Německu. Krátké přepravní trasy jsou šetrné k životnímu prostředí a neznečišťují ho.

Například naše bezůdržbová SL kola a rukojeť kočárku jsou vyrobeny ze solight ecco®  plastu vyvinutého a vyráběného v Bavorsku v Horních Frankách.  Solight ecco®  plast  neobsahuje škodlivé látky.


PůvodVšechny naše textilie jsou evropského původu a splňují normu Oeko-Tex 100. Zpracováváme je v naší továrně v srdci Německa.

Všechny plastové díly i chromovaný podvozek se vyráběji regionálně  v Německu. Krátké přepravní trasy jsou šetrné k životnímu prostředí a neznečišťují ho. Například naše SL kola a tlačná rukojeť jsou vyrobeny z solight ecco®, plastu bez znečišťujících látek vyvinutého a vyrobeného v Bavorsku v Horních Frankách.

kinderwagen14a
manufaktur10qTrvanlivost


Naše klasické kočárky jsou velmi stabilní a trvanlivé. V případě, že se některý díl opotřebuje, lze jej kdykoli opravit. Všechny náhradní díly jsou k dispozici pro kočárky vyrobené za posledních 20 let.

 

Zakázková výroba až po kompletaci vaší individuální objednávky


Nevyrábíme na sklad. Každý kočárek Hesba je vyrobený na základě individuálního požadavku konkrétního zákazníka. Přijeďte si do naší prodejny Duha v Pardubicích naživo vybrat kočárek Hesba a jeho výbavu. Fotografie v katalogu a na internetu nemohou odpovídat přesnému odstínu materiálů ve skutečnosti. Navíc je každá tetilní látka Hesba jinak tkaná.  Trvanlivost


Naše klasické kočárky jsou velmi stabilní a trvanlivé. V případě, že se některý díl opotřebuje, lze jej kdykoli opravit. Všechny náhradní díly jsou k dispozici pro kočárky vyrobené za posledních 20 let..

Výroba až
po obdržení
objednávky

Nevyrábíme na skladě, pouze po obdržení objednávky jsou všechny díly v našem výrobním závodě individuálně sestaveny do vašeho osobního kočárku.

Také pro starší děti

Také pro
starší děti

i pro starsi detiSportovní kočárekA Jakmile vaše dítě začne samo sedět, přestanete používat naši transportní tašku pro novorozence. Na sportovní nástavbu jednoduše připojíte bezpečnostní hrazdičku umístěnou před dítětem a pokračujete v jízdě. 

Opěrka zad je nastavitelná do pěti různých poloh, takže umožňuje úplný sed, úplný leh a mezipolohy umožňují ležení ve vyšší poloze s výhledem z kočárku. Sportovní nástavbu lze ke konstrukci kočárku připojit po i proti směru jízdy.

Také opěrka nožiček je snadno polohovatelná celkem do tří možných poloh. Boudičku můžete z kočárku odepnout, kdykoli budete potřebovat.

 PushchairAs soon as your child can sit independently, the carrycot is often no longer of use. By attaching the safety bracket the pram attachment can be modified into a pushchair without problems.

The backrest can be adjusted in five different positions and allows sitting, lying or lying in a higher position. The pushchair attachment can be positioned flexibly either facing forwards or backwards. The footrest can be adjusted in three positions. The canopy can be removed.

kinderwagen05

Zvětšení vnitřního prostoru

Enlarging the interior

Foot extensionProdloužení

opěrky nožiček• Lze připojit ke sportovnímu kočárku pomocí jednoduchého "klick-in" systému.

• Lze objednat v základní barvě a materiálovém provedení kočárku.

• Díky tomuto doplňku ze sportovního kočárku můžete vytvořit uzavřenou hlubokou korbičku na spaní v kočárku i pro starší již sedící nebo chodící dítě, které vyrostlo z transportní tašky pro novorozence nebo z hluboké korbičky. Vaše dítě si následně může užít zvětšeného vnitřního prostoru, kterého docílíte po přikoupení prodlužovací části. Tento produkt je volitelný doplněk ke kočárku Hesba. 


Foot extension
part

Once it has outgrown the carrycot, your child can enjoy the enlarged interior achieved by extending the pushchair attachment with an extension part available as accessory.

For more information you can check the accessories page.


Prodloužení
opěrky zad• Výška opěrky zad sportovní nástavby kočárku hesba je 42 cm. 

• Jako doplněk ke sportovnímu kočárku lze přikoupit prodlužovací část opěrky zad, takže výšku opěrky zad můžete prodloužit na 48 cm.

• Prodloužení opěrky zad se připevňuje pomocí bezpečnostních popruhů a pomocí elastického pásku.

• Barevné provedení uni černé. 

• Opěrku zad po přikoupení tohoto doplňku prodloužíte ze standardních
42 cm na 48 cm.

• Více informací k tomuto produktu naleznete v sekci DOPLŇKY.

Back extension

The backrest of our pushchair attachment is 42 cm high. To extend it to 48 cm it is possible to attach the backrest extension part and to fasten it with the safety belts and an elastic band. Colour standard black.

For more information you can check the accessories page.


kinderwagen07
kinderwagen08


Pružení Díky výbornému velice měkkému kloubovému kyvnému odpružení s kočárkem Hesba projedete i nezpevněné terény, venkovské nebo například dlážděné cesty v historických centrech měst. Příjemné pohupování umožňuje dítěti klidně a nerušeně spát. Výborné pružení kočárku je jedním ze základních předpokladů správného vývoje páteře dítěte. 


Suspension


Thanks to the soft-joint suspension, the pram navigates uneven surfaces, country paths and cobbled roads easily. The smooth rocking allows the babies to sleep peacefully and undisturbed. This suspension-feature supports a back-friendly development of your child.

Snadná ovladatelnost a výborné těžiště

Snadné na ovládání

slider homepage 3


PodvozekLuxusní chromovaný ocelový trubkový podvozek je robustní a extrémně odolný. Košík ve spodní části podvozku má nosnost maximálně 5 kg a pomáhá při přepravě malých nákupů. Podvozek lze samozřejmě složit, aby mohl být uložen např. v kufru auta.

Upozorňujeme, že Chrom musí být pravidelně udržován.

 Podvozek


The chrome-plated steel tube chassis is robust and extremely durable. The basket at the bottom of the chassis can be loaded with a max. weight of 5 kg and helps when transporting small shopping. The chassis is collapsible to be stowed away e.g. in the car trunk.

Please note, Chrome has to be maintained regularly.

Care Instructions for Chromeparts


BrzdyV závislosti na zvoleném průměru kol kočárku Hesba je podvozek dodáván buď s "U" brzdami u ráfků kol o průměru 300 mm nebo se standardními brzdami u ráfků kol o průměru 250 mm. Oba typy brzd lze snadno ovládat jednou nohou.


Brzdy


Depending on the wheel size, the chassis is delivered with U-brakes (rim Ø: 30 cm) or standard brakes (rim Ø: 25 cm). Both types of brakes can be easily operated with one foot.


Nastavitelná rukojeťVýšku standardní rukojeti kočárku Hesba na potvrchu potaženou vrstvou „solight ecco®“ neobsahující škodlivé látky lze podle vaší výšky a potřeby optimálně výškově nastavit. Rukojeť kočárku lze také objednat v provedení ručně štepované pravé kůže. 

Další informace jsou k dispozici na adrese: www.solight-ecco.de

 Posuvná rukojeť


The height of the standard push handle with contaminant-free „solight ecco ®“ covering can be adjusted and it can be folded down. It is also available with real hand-sewn leather.


Further information is available at: www.solight-ecco.de

Chromovaná kola

Chromovaná kola

chromovana kola


Výměnná kolaMůžete si vybrat z různých typů kol:

• NOVINKA: Solight-ecco ® kola bez duše s komfortními jízdními vlastnostmi gumových nafukovacích kol. Mají tu výhodu, že se nemusí dofukovat a nelze je píchnout. Nové bezdušové kolo solight-ecco® je k dispozici ve velikostech ráfků o průměru 250 a 300 mm. Barva: černá. Další informace  jsou k dispozici na adrese: www.solight-ecco.de

• Sportovní nafukovací pneumatiky ve velikosti ráfku 25 cm a 30 cm, Barva: černá.

• Elegantní pneumatiky z tvrdé bílé gumy jsou méně odolné, ale jsou příjemnou alternativou jako výměnná sada kol pro nedělní výlet do města. Barva: bílá. K dispozici v obou velikostech ráfků o průměru 250 a 300 mm). 

• Různé průměry ráfků předních a zadních kol lze na podvozku kočárku Hesba kombinovat ale pouze s tomu odpovídající nápravou. Tato kombinace je možná u kol SL 250 / SL 300 (bezdušová černá kola) nebo u kol EVA 250 / EVA 300 (bílá kola z tvrdé gumy). Různé průměry předních  a zadních kol není možné kombinovat u nafukovacích kol. 

• Všechny typy kol mají stříbrné chromované paprsky. 

 Výměnná kola


You can select from different wheel types:

• NEW: solight-ecco ® Wheels without tyre tube with the comfort of a pneumatic tyre. And they have the advantage that they do not have to be inflated. The new solight-ecco ® wheel without tyre tube is available in rim sizes 25 and 30 cm. Colour: blackFurther information is available at: www.solight-ecco.de

• Sporty pneumatic tyres in rim size 25 cm and 30 cm, Colour: black.

• The elegant hard rubber tyres are less durable but they are a nice alternative as elegant second wheel set for the Sunday outing in the city. Colour: white. Available in both rim sizes (25 and 30 cm) which can be combined.

• mixed wheel sizes on the chassis are only possible with the corresponding axle, with the wheels SL 250/ SL 300 (tubeless black wheels) or EVA 250/ EVA 300 (white hard rubber wheels). Not with pneumatic wheels.

All wheels have chrome-plated spokes.

KOČÁRKY DUHA
Češkova 1328
Pardubice

KOČÁRKY DUHA
Češkova 1328
Pardubice

Po–Pá      10.00–12.00 a 13.00–18.00
So              09.00–12.00
Neděle     Zavřeno

Po–Pá      10.00 – 12.00 a 13.00 – 18.00
So              9.00 – 12.00
Neděle     zavřeno

Kontakt:

KONTAKT

T: +420 608 022 607
T: +420 466 304 532
E: duha.kocarky@worldmail.cz

T: +420 608 022 607
T: +420 466 304 532
E: duha.kocarky@worldmail.cz